page contents
Quality Vending Systemy Płatności
Strona głównaSystemy bezgotówkowePŁATNOŚĆ KARTĄ BANKOWĄ[ TRWALE NIEDOSTĘPNY ] Terminal płatniczy VendPay OTI Connect 3000
Terminal TRIO IQ Vending MDB 4G
Szybki podgląd
Kabel MDB Typu Y - YMDB2T2000/300
Szybki podgląd
Netto: 43,00 zł
Brutto: 52,89 zł
Terminal UNO 8 PLUS
Szybki podgląd
Urządzenie SDF- 3 NOVITUS BASIC
Szybki podgląd
Netto: 1 390,00 zł
Brutto: 1 709,70 zł
Ingenico SELF 2000 Vending MDB GPRS
Szybki podgląd
Adapter PULSE- PLC, TTL OTI Connect 3000
Szybki podgląd
ICT XBA akceptor banknotów czytnik banknotów
Szybki podgląd
terminal TRIO-IQ / Kasa wirtualna KW3 ELZAB
Szybki podgląd
Terminal UNO 8 PLUS
Szybki podgląd
KONTAKT
terminale płatnicze :
info@cointech.pl


tel. 601 79 89 19


wrzutniki monet :
tune@cointech.pl

tel. 517 675 314


BIURO Sekretariat :
joanna.spychala@cointech.pl

tel. 459 415 509

[ TRWALE NIEDOSTĘPNY ] Terminal płatniczy VendPay OTI Connect 3000

Producent: OTI
Kod: VendPay P
Wysyłka:Brak informacji
Produkt dostępny (5 )
Waga:2.10 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

 • Oblicz ratę w Leaselink.pl

 • Samoobsługowy terminal płatniczy VendPay: kontroler OTI Connect 3000 + czytnik Saturn 6500

modem VendPay

Płatność kartą w automatach vendingowych, urządzeniach sprzedających


Najnowszej generacji samoobsługowy terminal płatniczy obsługujący zbliżeniowe bankowe karty płatnicze MasterCardPayPass i VISA PayWave, standard NFC.

 

Terminal VendPay jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy zwiększyć dostępność naszych produktów poprzez dodatkowy moduł systemu płatności. Maksymalna kwota transakcji do 50.00 zł.

Już dziś w Polsce ponad 60% transakcji odbywa się przy użyciu kart zbliżeniowych wg. danych NBP.

Jaki terminal do vendingu ?  Odpowiedź poniżej.

Zestaw VendPay składa się z czytnika kart Saturn 6500-3 przyciski, kontrolera Connect 3000: GPRS/LAN/MDB/PULSE oraz kompletu przewodów podłączeniowych i anteny GSM, akcesoriów montażowych - gotowy komplet do montażu i uruchomienia w ok. 15 minut.

Opcja współpracy zwrzutnikiem MDB lubExecutiv z hostem MDB(preautoryzacja) lub sterownikami w standardzie PULSE.

Cechy terminalaVendPay :

 • Plug&Play – obsługa najpopularniejszych typów maszyn, standard MDB
 • obsługiwane karty: zbliżeniowe (contactless) i standrad NFC
 • usługa chargeback dla kart płatniczych jest realizowana poprzez Bank rozliczeniowy
 • dostęp do Strefy Monitorowania Terminali – dostawcą usługi są Polskie ePłatności:
  • wybrane funkcje: zestawienia transakcji, rozliczenia, reklamacje, raporty dobowe/miesięczne,
 • wysokość prowizji: prezentowana w ofercie wg. aktualnych stawek Polskich ePłatności – najniższe opłaty w Polsce!
 • wpłata środków z utargu – następnego dnia roboczego bez dodatkowych opłat, rozliczenia w walucie PLN – bez dodatkowych opłat za przelewy!
 • bezpłatnewsparcie techniczne dla sił serwisowych operatora maszyn!
 • obsługę finansową prowadzi agent rozliczeniowy PeP i Alior Bank
 • współpraca z automatami vendingowymi w protokole MDB / PULSE inne urządzenia sprzedające
 • karty pracownicze: opcja obsługi bankowych kart płatniczych np. Millenium MasterCardPrePaid
 • bezpłatne materiały reklamowe w postaci naklejek.

 

Aby otrzymać aktualną ofertę proszę kliknąć na ZAPYTAJ O CENĘ  i wypełnić formularz lub wysłać zapytanie na adres info@cointech.pl . Można także określić ilość planowanych instalacji oraz czy montaż będzie w automacie lub w innym urządzeniu.

 

Do uruchomienia zastawów VendPay potrzebne jest podpisanie umowy płatniczej z agentem rozliczeniowym i bankiem. Proszę o kontakt w celu przesłania formularza zgłoszeniowego na adres: info@cointech.pl  tel. 601 79 89 19

 
ASEC
Firma ES Cointech Electronic jest oficjalnym dystrybutorem terminali samoobs
ługowych Connect 3000 produkcji OTI Europa na terenie Polski.

 

Sposób realizacji zamówienia na dostawę terminali / zawarcie umowy płatniczej:

 • Kupujący składa zamówienie w ES Cointech podając jednocześnie dane kontaktowe
 • Kupujący przesyła na mailowy adres sprzedającego wypełniony Formularz klienta - PeP
 • Kupujący otrzymuje do zapoznania się wzór umowy płatniczej.
 • Sprzedający potwierdza zamówienie i oczekuje na realizację płatności
 • Bank wysyła kurierem z umową do podpisu
 • Agent rozliczeniowy po otrzymaniu umowy zatwierdza ją i wysyła spersonalizowaną konfigurację TID dla terminala płatniczego. Agent rozliczeniowy uruchamia panel klienta i przesyła dane do logowania operatorowi vendingowemu
 • Sprzedawca instaluje konfigurację TID w terminalu; przeprowadza test uruchomieniowy z maszyną vendigową: następnie wysyła gotowy do montażu zestaw płatniczy bezpośrednio do operatora vendingowego.


Android, Android Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc. Robot Android został odtworzony lub zmodyfikowany na podstawie projektu utworzonego i udostępnionego przez Google. Jego wykorzystanie jest zgodne z warunkami opisanymi w Licencji Creative Commons 3.0 - Uznanie autorstwa.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Terminal VendPay

Specjalna konstrukcja i zabezpieczenia umożliwiają instalację na zewnątrz budynków oraz w miejscach o dużym zapyleniu i wilgoci. Hale dworcowe, fabryczne,obiekty sportowe,stadiony,lotniska. VendPay zapewnia obsługę płatniczą w każdych warunkach.

Czytnik kart płatniczych montujemy w automacie sprzedającym i podłączamy do protokołu MDB. Podłączenie to polega na wpięciu wtyczki od wyrzutnika do gniazda czytnika i następnie przewodem z czytnika do płyty głównej automatu. Następnie podłączamy modem do czytnika i gotowe. nie musimy w żaden dodatkowy sposób konfigurować automatu.Tutaj sprawdzi się każdy wrzutnik MDB. Zgodne urządzenia to  Mars CF560, Mars CF690, Coinco Global 1, Coinco Global 2, NRI G40 i G46, Paytec, Comestero RR6HD, Coinco Guardian 600 Xl, ICT CC6100, MEI CF6000, MEI CF7400, MEI CF7900, MEI CF8200/8250, MEI CF8500/8550 oraz inne zgodne z protokołem MDB. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt. Wykonamy testy na zgodność z systemem VendPay.

Jeżeli automat vendingowy obsługuje tylko protokół Executiv to wystarczy podłączyć czytnika kart do dodatkowego złącza MDB wychodzącego z wrzutnika. Wrzutniki executiv które mają dodatkowe złącze MDB to : MEI CF7000/7900 , ICT CC6100, Comestero R6HD PRO, Coinnco Guardian 6000 XL, Currenza C2, oraz niektóre wrzutniki Coinco Global 2.

Testy z automatami vendingowymi - tutaj najduje się aktualizowana na bieżąco informacja o współpracy z automatami vendingowymi.

Czytnik systemu VendPay współpracuje z innymi elementami systemu płatności już pracującymi w automacie takimi jak akceptor banknotów lub czytnik kart Mifare.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt. Postaramy się pomóc we właściwym skonfigurowaniu całego systemu płatniczego. nasi dystrybutorzy i sprzedawcy mają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i zarządzaniu systemami i urządzeniami płatniczymi w automatach vendingowych.

Finanse z VendPay

Polski operator obsługujący rozliczenia transakcji realizowanych terminalem VendPay zapewnia wpływ środków na konto operatora już następnego dnia. Stała opłata abonamentowa i najniższa prowizja dostosowana do mikro płatności to VendPay.

Stosowanie szybkich płatności zbliżeniowymi kartami bankowymi ma wtedy sens gdy pieniądze trafią na nasze konto najszybciej jak to tylko możliwe. Tradycyjna forma rozliczeń wymaga kilku dni aby utarg z automatu trafił na nasze konto. Dojazd do automatu , opróżnienie kasety, przeliczenie, posegregowanie, zapakowanie do worków, dostarczenie do banku…  Do tego niejednokrotnie opłata za przyjecie gotówki i straty spowodowane fałszywymi monetami.

Można inaczej. Klienci płacą zbliżeniową bankową kartą płatniczą. Nie są ograniczani brakiem drobnych lub problemami akceptacji ze strony wrzutnika. Komunikat ” wrzuć odliczoną kwotę” ich nie dotyczy.

System VendPay jest zdecydowanie najszybszym sposobem aby pieniądze z automatu trafiły na konto operatora vendingowego. Utarg trafia na konto już następnego dnia i te pieniądze mogą ponownie wrócić do pracy dla korzyści operatora. Polski agent rozliczeniowy nie tylko bezzwłocznie przekazuje środki na konto operatora vendingowego ale także dodatkowo nie obciąża Państwa środków opłatami związanymi z przewalutowaniem. Nie występuje ryzyko kursów walutowych. Nie bez znaczenia jest także o wiele niższe obciążenie miesięczne związane z utrzymaniem terminala płatniczego. Prowizja od transakcji nie ma charakteru haraczu lecz jest zarobkiem za wykonaną pracę dla Państwa.

Bezpieczeństwo transakcji jest podstawowym wymogiem, który należy spełnić aby organizacje Mastercard i VISA dokonały certyfikacji urządzeń.

Opłata za utrzymanie oraz prowizja od transakcji jest taka sama i na tym samym poziomie dla każdego użytkownika systemu VendPay bez względu na ilość zainstalowanych terminali płatniczych. Wszelkich rozliczeń finansowych dokonują Państwo bezpośrednio z agentem rozliczeniowych bez żadnych pośredników i ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z eksploatacją systemu VendPay. Zasada jest bardzo prosta. My dostarczamy system VendPay a operator vendingowy rozlicza się z agentem rozliczeniowym.

Jeżeli zarabiać to zarabiać dobrze i z sensem. Najsensowniejszym rozwiązaniem dla płatności zbliżeniowymi  kartami płatniczymi jest system VendPay

Bezkonkurencyjność VendPay - czytaj więcej >>

.Test VendPay z automatem vendingowym

Zobacz także:
 • [001] Czytnik AZTEK MDB slave
  Szybki podgląd

  [001] Czytnik AZTEK MDB slave

  Netto: 858,00 zł
  Brutto: 1 055,34 zł

 • [004] Czytnik AZTEK MDB Inda LCD
  Szybki podgląd

  [004] Czytnik AZTEK MDB Inda LCD

  Netto: 1 386,00 zł
  Brutto: 1 704,78 zł

 • [ TRWALE NIEDOSTĘPNY ] Terminal płatniczy VendPay OTI Connect 3000
  Szybki podgląd

  [ TRWALE NIEDOSTĘPNY ] Terminal płatniczy VendPay OTI Connect 3000

  Zapytaj o cenę

 • iMDB PULSE konwerter MDB to PULSE OPCJE : MASTER MDB, LOGGER
  Szybki podgląd

  iMDB PULSE konwerter MDB to PULSE OPCJE : MASTER MDB, LOGGER

  Zapytaj o cenę

 • Kabel iMDB 05 P
  Szybki podgląd

  Kabel iMDB 05 P

  Netto: 44,50 zł
  Brutto: 54,74 zł

 • Kablel iMDB 14 C
  Szybki podgląd

  Kablel iMDB 14 C

  Netto: 72,00 zł
  Brutto: 88,56 zł

...jest pusty

Producent
Powiadomienia

[ TRWALE NIEDOSTĘPNY ] Terminal płatniczy VendPay OTI Connect 3000

Ingenico SELF 2000 Vending MDB GPRS
Szybki podgląd
Terminal TRIO IQ Vending MDB 4G
Szybki podgląd
Szybki kontakt
terminale płatnicze :
info@cointech.pl

tel. 601 79 89 19

wrzutniki monet :
tune@cointech.pl

tel. 517 675 314

BIURO Sekretariat :
joanna.spychala@cointech.pl

tel. 459 415 509
  Szukaj treści

  Wpisz szukaną frazę


  Wyszukiwanie zaawansowane
  ZAAKCEPTUJ
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  ZAAKCEPTUJ